Reklama
 
Blog | Jaroslav Herda

Možným nálezcům pohřešovaných osob a jejich opuštěných vozidel!

Rolníkům, turistům, houbařům, jakož i milencům, myslivcům, tulákům, kořenářkám, lesním vílám, hejkalům…

Pokud někdo z Vás, kteří jste se pohybovali dne 17. 7. 2015 v oblastech přilehlých k dálnici D1 mezi Průhonicemi a padesátým kilometrem za nimi směrem na Brno, spatřil osobu či osoby spěšně a podezřele opouštějící dálnici nebo následně mizející ve svých vozech polními cestami do hvozdů a houštin, naléhavě Vás žádám, abyste nemlčeli. Pokud kdokoli z Vás v tento den či kdykoli později v této oblasti potkal kohokoli, kdo jevil známky člověka vykolejeného, dezorientovaného a zuboženého, je pravděpodobné, že jej jeho blízcí dodnes bolestně postrádají. Orgánům činným v trestním řízení by tyto osoby po úspěšné terapii mohly podat cenná svědectví o způsobu chování a jednání pana Andreje Babiše mladšího, kterého dne 17. 7. 2015 míjeli na dálnici D1. Tam (dle usnesení soudu) Andrej Babiš mladší „byl nalezen na krajnici dálnice D1, jak tam postával a choval se nepřiměřeně.“

Přestože je v uvedeném úseku dálnice D1 značný provoz, dodnes se se svým svědectvím nikdo z tehdy projíždějících řidičů orgánům činným v trestním řízení nepřihlásil. Je velmi nepravděpodobné, že by si odstaveného vozidla a nápadně nepřiměřeně se chovajícího A.B. mladšího nevšiml kromě policie nikdo jiný. Proto je důvod se obávat, že chování jmenovaného bylo natolik „nepřiměřené“ (či dokonce démonicky děsivé), že projíždějícím řidičům způsobilo šok, následně útěkovou reakci a ztrátu paměti. Nelze vyloučit, že se tito zbloudilí lidé částečně adaptovali i na život v přírodě a někdy se odváží přiblížit k lidským obydlím, aby si vyprosili něco k snědku, nádobu na sběr lesních plodů a bukvic nebo klícku na drobné obratlovce, odložené škorně či nějaký ten hubertus, ušanku atd. atp.

Pokud je však pravdivá verze Policie ČR, která je v prohlášení Andreje Babiše mladšího rovněž uvedena, není třeba se nijak znepokojovat, není třeba po nikom pátrat ani se snažit u lesních cest nalézt automobily obrostlé trním.

Podle této verze bylo „zjištěno hlídkou, že ve směru na Brno se nachází v pruhu pro pomalu jedoucí vozidla Škoda Octavia … Prověrkou bylo zjištěno, že osádku tvoří pouze muž, který seděl na místě řidiče.“

Z výše citovaných vět nijak nevyplývá, že by Andrej Babiš mladší ve svém voze seděl jakkoli „nepřiměřeně“ nebo dokonce způsobem, který by mohl v někom vyvolat útěkovou reakci, po níž by dodnes bloudil krajem.

Pokud nabýváte dojmu, že je v této kauze polojasno, pološero nebo úplný hokej i v úředních záznamech, blížíte se i k otázce, jak se v tomto hokejovém mistrovství mohla vyznat paní doktorka Dita Protopopová?

Já vím,  i pan premiér o svém synovi řekl, že je duševně nemocný. Jenže to on neřekl jen o něm. Pokud někdo řekne o senátorovi, že je psychopat a je mu pak soudem uloženo se omluvit, může být  takové selhání důsledkem nezvládnutím vlastních emocí. Pokud se to však stane člověku, který opakovaně reaguje na kritiku slovy kampaň a spiknutí, jen truhlík by nezpozorněl nad skutečností, že právě tento člověk považuje vlastního syna za paranoidního schizofrenika.

Čtenář, občan a volič by se pročítáním nesourodých verzí mohl snadnou ocitnout takzvaně v lese a chtít, podobně jako Jeníček s Mařenkou, někde spatřit světýlko. Nebo by se mohl cítit jako na výpravě z pohádky do pohádky, kde jeho myšlenky nekrouží ani trochu kolem Jeníčka a Mařenky, ale spíše kolem Jana Hamáčka a Marie Benešové. Neboť ti by asi měli dát hlavy dohromady, když verze vyprodukované jejich podřízenými svědčí o „mordelu“ v jejich resortu (slovo citované ze zamyšleného pokračování).

Ostatně proč chodit ke kováříčkům z „hokejového manšaftu“, když je možné obrátit se dle zákona č. 106/199 sb. na mocného Héfaista a Héfaistku. Rozhodně by to bylo rozumnější, než se znemožňovat primitivními útoky na moji osobu, která zmíněný mordel nezpůsobila.

Tím chci říci, že upozorněním na mordel nešířím drby a že rozpory v úředních písemnostech nevznikly mojí nenávistí k miliardáři.

„Diskutujícím“ ochotným na blog idnes takto reagovat bych doporučil, aby navštívili nějaké muzeum,  v něm preparátora zvířat a nechali se jím vycpat se spokojeným úsměvem vyjadřujícím loajalitu ke státnímu mordelu.

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama