Reklama
 
Blog | Jaroslav Herda

Násilí v ruských věznicích doplněné sexem – aktuálně k volbám.

Lidé zasnění do nastolení režimu pevné ruky musejí mít opravdu hodně bizarní sny a stejně bizarní představy o tom pořádku, který očekávají.

Hlavními rysy lidí se sadistickou poruchou osobnosti jsou krutost, násilnost a potřeba dominance. Sadistického člověka utrpení oběti těší.  Některým sadistům je násilí prostředkem k dosažení sexuálního uspokojení.  Proč se právě v Rusku vyvalila na světlo aféra tohoto druhu?

Drží-li se nějaký režim u moci silou, musí mít k tomu dostatečné personální zázemí na špinavou práci. Poslušnost se nedá vynutit od mikrofonu na tribunách. Dá se vynutit strachem, představami majícími konkrétní obsahy.  Když dostatečné množství lidí dostává pořádnou nakládačku, rozkřikne se to.  Takové zvěsti pak odrazují od projevů nespokojenosti lépe a účinněji než jen slova.  A proč ještě i ten sex? Pro umocnění utrpení, pro hloubku ponížení.

Každý si plní to své. Moc obviní, odsoudí a oběť předhodí svoloči, a ta si užije.  V této souvislosti jsem si vzpomněl na slova pana premiéra Babiše, která citoval jeho syn: „Větší pes j*be, menší čeká“.

Velmi nerad to rozebírám, ale abych měl od toho pokoj zkrátím ten „proces“ na po*eb a do*eb.

Dominátor na vrcholu „potravního“ řetězce se vlastně nasytí dvakrát. Po uspokojení svou mocí nad obětí ji předhodí jiným k dokončení a je uspokojen jejich poslušností v subdominantním postavení.  Z obsahu článku na Seznam Zprávy je zřejmé, že pro ruské orgány to nebylo žádné překvapení.

Míra empatie některých našich spoluobčanů je však více než nepřítomna.  Příklad z diskuse pod článkem: „Jsou ve vězení za trest a ne za odměnu! Mají se chovat tak aby se do vězení nedostali!“

A je to…

Některé reakce čtenářů na mučení v ruských věznicích dávají pochopit, proč je naše společnost lhostejná k petici spolku Rodiny obětí české justice.  Vinen nebo ne, hlavně s tím neotrvovat.

Poznámka k subdominantnímu postavení:

Že toho Andreje Babiše juniora pánové Havlíček a Kasal pěkně do……

Nebo dokončili, chcete-li.

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama