Reklama
 
Blog | Jaroslav Herda

Někdy se mi stává, že souhlasím s Jaroslavem Foldynou

 

SPD (nebo přinejmenším Jaroslav Foldyna) má ambiciózní plán ušetřit miliardy korun. A já věřím, že jí v tom nic a nikdo nezabrání.

Sebepoškozování až do ztráty schopnosti vykonávat jakékoli povolání se nesmí stát rozmarem placeným daňovými poplatníky. Představte si následující situaci: Manžel očekává návrat své manželky, která se nechala upravit na klinice plastické chirurgie. Zákrok měl spočívat v tom, že si nechá zvětšit ušní boltce, aby manžela lépe slyšela. Když se manžel jednoho dne vrátí domů z rachoty, nalezne svou choť na lůžku a diví se, že ji nezdobí poslušná ušiska, ale ouška ještě menší, než jaké měla před zákrokem. Zděšený a oněměný manžel k ní usedne v myšlenkách, že se zákrok nezdařil a uši jí uhnily. Manželka ho pohladí ploutví a řekne mu: „Chtěla jsem tě překvapit. Tolikrát jsi mi říkal, jak rád se o mně staráš, tak teď už se můžeš starat pořád“. Když se o manžela pokoušejí mrákoty, choť ještě dodá:  „Podívej“ a laškovně odhodí širokým ocasem přikrývku.

Zahálčivý způsob života, nazývaný někdy lachtaní nemoc, žádného člověka nezdobí. Ale stát se z lenosti lachtanem a chtít ještě, aby takové chirurgické zákroky či přímo chirurgické brutální veleoperace zaplatili daňoví poplatníci, to už přestávají všechny legrace i u SPD. A tak to má být. SPD je jediná, která na toto nebezpečí vysátí státního rozpočtu upozornila. Kde pan Foldyna takovou lemru našel, je samozřejmě jeho věc. Důležité je, že si to nenechal pro sebe a měl odvahu vystavit hrozící a šokující nebezpečí plnému světlu. Budoucí opozice dává vítězům voleb flek už dnes. Konečně vážné, důležité  a silné téma.

Jaroslav Foldyna:

„Jestli si například různí devianti budou muset platit zákroky, které budou dělat z muže ženu, z ženy dělat muže nebo třeba samici lachtana, tak je to v pořádku.“

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama